pondělí 28. listopadu 2011

Tajemná žena - svědkyně zneužití v Praze

Diskuse na anglickém fóru 27. a 28. 11. 2011 ohledně starší ženy přítomné pražskému zneužití .

trikaldarshi 27. 11.
 Právě jsem si dal na břicho okurkové slupky a měl jsem vizi z minulosti, ze středoevropského  města jménem Praha. Byla tam mladá žena v podivné situaci se sWamim – bez podprsenky, ležela na něm, on ji strkal prsty do vagíny – a v místnosti prošla nějaká starší žena. Podařilo se mi rozpoznat její identitu – byla to jedna z „velkých zvířat“ na české scéně JDŽ, samo její veličenstvo ing. J...na Proc...kova. Tajemná žena už není tak tajemnou. Gópí přivádějící další gópí, tak to chápu já. Možná že ta stará měla té noci štěstí, protože ta mladá řekla NE.

Karavan:
Aháááá – a jaká je česká reakce na toto odhalené tajemství?

SeriousSam:
Není třeba žádné reakce, my jsme to věděli. Ona je tou, která ubytovávala starého gurua a XXX, když přijeli do naší země. Byla hlavním agitátorem pro byznys se žlutými pyžamy. Vyhrožovala nám paragrafy ve svých příspěvcích. Proto jsme věděli o jejím místě v téhle hře ...

Karavan:
Ale ta informace by mohla být užitečná v jiných částech světa – například tady ve Slovinsku. Je známá mimo české kruhy, v Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku?

Lenka:
O této ženě mi řekl můj přítel z Olomouce.
Řekli: „Ve svědectví Chavy je jedna žena. Ty ji znáš. Je to J. P. Víš, ona nám řekla, že je to naprostý nesmysl. Nemám co říci. Neptejte se mě, nechci v tom být zapletená, není to žádná pravda.“
Možná to neopakuji přesně větu za větou (kvůli špatné angličtině nebo špatné paměti).

SeriousSam:
Myslím, že v cizině není moc známá. Jen v ČR A SR. Její celoživotní cíl je pomáhat swamimu založit silnou organizaci v ČR. Je staršího věku a nemá vlastní rodinu. Jenom mu slouží. Proto bude tou poslední osobou na světě, která by ho opustila. Ale není to zlá osoba, manipulátorská nebo bláznivá, jenom si vybrala špatný cíl pro svou absolutní lásku.

Chava:
J.P. versus Dr. Jana:
Nejsem si jistá, zda dr. Jana, která se pokoušela strašit lidi na českém blogu, je J. P.
Pokud vím, ta na slovo poslouchá sWamiho a nečte na webu nic negativního.
Ale možná se situace změní, poté, co se lidé začali na to ptát, nebo když se dozvěděla jméno zneužité ženy z Česka v červenci 2011.
Pokud se mýlím, pak by měla být alespoň lepší v paragrafech, protože použila paragraf 206, který od r. 2009 neexistuje.
Ve skutečném životě není Dr., jenom Ing.
Vím, že popřela vše sadhvi P. a J. L. z pražského výboru.
Dám další detaily na neveřejné fórum.

2 komentáře:

 1. Ing. J. P. byla vskutku na první (i druhý) pohled dobračka. Znám ji dlouho. V těchto kruzích jsem se pohyboval od r. 84. Ale nanejvýš v pozici cvičitele cvičitelů – do r. 2001. Tehdy jsem s Janou sem tam i dal řeč. Žila skutečně jen jógou. A neprojevovala známky fanatismu. Byla takový nenápadný a neúnavný dříč. Ovšem ona funkce „vrchní gópí“, ji staví do značně odlišného světla. Díky za informaci. Ta neznalost uvedeného § by mohla naznačovat možnost, že je i Dr. Janou.
  Ona Jana před léty vystřídala Jarku Ji…..vou, rovněž z Prahy, která zemřela. To byla ta, která si našeho milého XXL adoptovala. On jí říkával „matádží“. To byla štreng baba! Učiněn generál. Ona se svým milovaným synáčkem jezdívala i do zahraničí. Na seminářích za ním poskakovala s termoskou s čajem. Vzpomínám, že v r. 91 na semináři ve Zlíně jsem dělával Sw. dost chiropraktické terapie. Odcházíval jsem po půlnoci, Jarka tam (v apartmá) ještě bývala. Takže další kolo „terapií“ (dámských) muselo být až v noci. Tehdy si při mojí chiropraxi Sw. volával často jógové zástupce měst a probíral situaci u nich. Přineslo mi to řadu vhledů do zákulisí „JZD“. Ale spíš jen poznatků o potížích a práci organizátorů. Občas se tam i některá dobrá duše rozbrečela, pokud měla potíže v rodině apod.
  Jednou si nás, ty bližší služebníky, Jarka svolala a řekla nám, že musíme Sw. chránit… Tehdy jsem netušil před čím. Asi to bylo jiné označení pro bobříka mlčení…

  OdpovědětVymazat
 2. V oné jžv se občas zakoušely i značně legrační věci. Už nevím, ve kterém to bylo roce, ve Vépu to bylo, na nějaké akci. Jako vždy měl hlavní slovo „Pán celého vesmíru“ a to jeho slovo boží se překládalo do maďarštiny, češtiny, němčiny a srbochorvatštiny. Natahovalo se to těmi překlady zatraceně. A právě poslední z uvedených jazyků zní pro nás občas dost legračně. Slova „guru tě zachrání, guru ti pomůže“ v tom jejich jazyce zněla: „Guru ti dá podržky, guru ti pomoči…“ To už jsem nevydržel a válel jsem se smíchy. Naštěstí jsem seděl dost vzadu, někde u fotbalové branky. Bylo to venku, v létě.
  Ani v koutku mysli jsem netušil, jak doslovně se po létech slova „pána vesmíru“ naplní. Není to zářný příklad jeho sidhi, vy nevěřící Tomášové?

  OdpovědětVymazat