Život po Józe v denním životě

Věříme ve vztah guru a žák, ale „jeho svatost Višvaguru Mahamandaléšvar Paramhans Šrí Svámí Mahéšvárananda Purí of Pančajati Maha Nirvani Akhara“ není pravým guruem. Podváděl své žáky po mnoho let. Měl sexuální vztahy s mnoha svými blízkými žákyněmi.

Používal k tomu svou svou jakoby otcovskou autoritu gurua, a dětinská oddanost a důvěra nejvěrnějších mladých studentek vedla k jejich sexuálnímu zneužívání. 

Ale nezoufejte. Život jde dál i po Józe v denním životě a po svámím Mahéšváranandovi. Nebojte se odejít.

Nebojte se uveřejnit svůj příběh zde, jsme skupina bývalých cvičenců YIDL a Svámídžiho bhaktů, a trvalo nám dlouho, abychom sebrali odvahu a sílu vyjít ven s pravdou. Ale nyní naše skupina stále roste a každým dnem je silnější. Nedokážete si ani představit skutečné rozměry zneužívání, ke kterému došlo za ta léta. 

Přidejte se k nám se svým příběhem, vaše identita bude ochráněna a můžete toho říci jen tolik, kolik chcete, abyste se cítily dobře.

Není naprosto pravda, že za tímto webem stojí Chidanand – toho jsme kontaktovali později, a bylo pro nás šťastnou náhodou, že se nám dostalo jeho podpory i podpory dalších bývalých členů JDŽ.

Přidejte svoje svědectví

Pokud jste měli zneužívající vztah se svým guruem či  s některým z jeho učitelů jógy, neváhejte prosím a přidejte svoje svědectví.

Možná, že vám vyhrožoval strašlivou karmou, která vás postihne, ale tato zlá karma neodvolatelně postihne zejména jeho, a všechny lidi, kteří s ním spolupracovali při jeho špatném jednání.

Neváhejte, promluvte. Vaše slova možná zachrání životy mnoha dívek a žen, ulehčí jejich trápení, nebo ochrání ty, kteří by se mohli nechat nachytat jeho šarmem.

Respektujte své vlastní pocity. Když vám vaše tělo řekne, že je něco špatné, je to špatné!

Svědectví můžete zaslat na: false.swamijizavináčgmailcom
Eventuelně jako komentář na tento blog (stránka Svědectví žen).